شماره های تماس و دریافت دمو محصولات :

اینستاگرام به دنبال آزمایش پیام‌های ناپدید شونده است

در سال‌های اخیر شاهد کپی برداری اینستاگرام از قابلیت‌های جدید اپلیکیشن اسنپ چت بوده‌ایم، کپی برداری‌هایی که اکثر آن‌ها موفق بوده و با استقبال بیشتری نسبت به نسخه رقیب مواجه شده است. حال اینستاگرام در حال آزمایش یکی دیگر از قابلیت‌های اسنپ چت یعنی پیام ناپدید شونده است.

اخیراً یکی از خبرنگاران دنیای فناوری با نام جین وانگ که به افشای قابلیت‌های شبکه اجتماعی اینستاگرام شهرت دارد، اخیراً از آزمایش قابلیت پیام‌های پاک شونده توسط اینستاگرام خبر داده است. اخیراً تیم تک کرانچ اقدام به بررسی کدهای آخرین نسخه از اپلیکیشن اینستاگرام کرده است و صحبت این موضوع را تایید کرده است.

در همین راستا یکی از سخنگویان رسمی تیم فیس‌بوک در مصاحبه‌ای با تک کرانچ خبر توسعه قابلیت پیام‌های ناپدید شونده اینستاگرام را تایید کرده است. البته باید در نظر داشته باشید که این اولین باری نیست که اینستاگرام قابلیت پیام‌های ناپدید شونده را آزمایش می‌کند.

در سال 2018 تیم اینستاگرام قابلیتی را به صورت آزمایشی عرضه کرد که با استفاده از آن کاربران بر روی تصاویر و ویدئو‌های ارسالی در بخش دایرکت تسلط کامل داشتند؛ در واقع کاربر می‌توانست تماشای ویدئو یا عکس ارسال شده را به یک یا چند بار محدود کند. البته قابلیتی که خانم جین وانگ کشف کرده است کمی متفاوت‌تر از قابلیت محدود کردن مدت زمان تماشا عکس و فیلم در دایرکت است.

بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت