شماره های تماس و دریافت دمو محصولات :

سکرت چت در واتس اپ

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در اینترنت، پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مطرح است، امنیت اطلاعات کاربران است. وجود حریم شخصی و امنیت همواره باعث جذب کاربران بیشتر می شود. سکرت چت تلگرام، در بین پیام رسان ها، با حفظ و رعایت این دو موضوع توانسته است مخاطبان زیادی را جذب خود کند. این پیام رسان پای خود را اندکی فراتر گذاشته و با ایجاد سکرت چت در تلگرام، محیطی فوق محرمانه برای چت کردن کاربران فراهم کرده است.

 

سکرت چت قابلیتی است که توسط آن کاربران می توانند پیام هایی را به صورت رمزنگاری برای دیگران ارسال کنند. در این روش پیام ها به صورت End to End (رمزنگاری سرتاسر) رمزنگاری می شوند و تنها فرد فرستنده و گیرنده قادر به خواندن و بازگشایی آن می باشند. در این روش پیام ارسالی ابتدا در طرف فرستنده با یک کلید از پیش تعیین شده، رمز شده و سپس ارسال می گردد.

 

واتس آپ در حال آزمایش ویژگی جدیدی همچون سکرت چت در تلگرام می باشد با استفاده از این ویژگی پیام های شما پس از گذشت زمان تعیین شده برای همگان حذف می شود، Disappearing messages یا ناپدید شدن پیام ها برای کسانی که اطلاعات حساس را رد و بدل می کنند می تواند مفید واقع شود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت