شماره های تماس و دریافت دمو محصولات :

طراحی سایت تیم نیدسافت

یکی از فناوری های مهم امروزه در کسب و کارها طراحی وب سایت می باشد اما هر وب سایتی یک سری از ویژگی ها دارد که باعث می شود وب سایت مورد استفاده و بازدید کاربران قرار بگیرد و یا اینکه هیچ بازدیدی از سمت کاربر نداشته باشد

طراحی وب سایت

اصول طراحی وب سایت

UI

UX

طراحی وب (web design)

توسعه وب (Web development)

طراحی سایت

تمامی موارد و اصول گفته شده در طراحی وب سایت موثر هستند و جزء جدایی ناپذیر در یک وب سایت اصولی هستند طراحی و توسعه وب فقط یک طرف سکه است، طراحی UI بر طراحی UX تاثیر می گذارد و توسعه وب از همه آنها پشتیبانی می کند .

طراحی وب سایت ریسپانسیو
طراحی وب سایت (web design)

طراحی وب تمام آن چیزی است که مربوط به طراحی تصاویر و قابلیت استفاده از وب سایت است. طراحی UI و UX وابسته به اصول طراحی وب است

طراحی وب سایت ریسپانسیو
UX

یکی دیگر از تخصص ها در زمینه طراحی وب است و به طور کلی رفتار و نظر کاربر در مورد برنامه و یک سایت مورد استفاده است

طراحی وب سایت ریسپانسیو
توسعه وب سایت (Web development)

توسعه وب بر بخش فنی ساخت یک وب سایت و بر روی کدها،تمرکز دارد.

طراحی وب سایت ریسپانسیو
UI

تخصص در زمینه طراحی وب و کنترلهایی است که افراد برای ارتباط با یک وب سایت یا برنامه از آن استفاده می کنند، مانند دکمه های نمایش

مراحل طراحی وب سایت توسط تیم نیدسافت

نیازسنجی سایت

اولین و مهم ترین گام، نیازسنجی سایت است. اینکه سایت قرار است چه امکاناتی را به کاربر ارائه کرده و چه نیازهایی را برطرف کند. اطلاعات در مورد امکانات سایت مذکور و مستند می شود و تیم نرم افزاری نیدسافت براساس امکانات مذکور و مستند در مورد سایت طراحی سایت را انجام می دهد.

بررسی محتوا مورد نیاز سایت

بعد از نیازسنجی، تیم طراحی سایت نیدسافت به بررسی محتوایی که میتواند شامل متن، تصاویر، لوگوی تجاری، اطلاعات تماس، متن درباره ما، لیست و نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و… باشد می پردازد. سپس پس از تائید توسط مشتری این اطلاعات توسط تیم طراحی سایت نیدسافت در سایت قرار می گیرد.

طراحی قالب سایت

تیم طراحی نیدسافت با توجه به نیازها و محتوا اقدام به طراحی صفحات مختلف سایت می کند و تمام اصول طراحی سایت را رعایت میکند. رنگ سازمانی و لوگو نقش مهمی در طراحی سایت دارند.

کدنویسی سایت

تیم برنامه نویس نیدسافت آماده است تا طرح نهایی سایت را دریافت کرده و بر اساس آن روند برنامه نویسی را آغاز کند. تیم طراحی سایت نیدسافت بهینه ترین کدنویسی را انجام می دهد. نیدسافت از ترکیب HTML، CSS، JQuery و Java script برای انجام کدنویسی استفاده می کند. توجه نیدسافت به کاربرپسند بودن UI و فراهم شدن بهترین UX است تا بهترین نتیجه حاصل شود.

همچنین برنامه نویسی سمت سرور وب سایت نیز به زبان PHP انجام میشود.

پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی نیدسافت آماده هرگونه درخواست جدید و ویرایش صفحات سایت می باشد و آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان خود می باشد.

خدمات طراحی وب سایت نیدسافت

سئو سایت
طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی وب سایت
بازاریابی اینترنتی
سئو سایت
برنامه نویسی و طراحی سایت پیشرفته
پشتیبانی طراحی وب سایت
پشتیبانی و نگهداری
طراحی سایت
طراحی وب سایت
سئو سایت
سئو و بهینه سازی سایت