شماره های تماس و دریافت دمو محصولات :

نرم افزار crm تحت وب

نرم افزار crm تحت وب نیدسافت

نرم افزار crm تحت وب نید سافت به شرکت ها در مدیریت روابط با مشتری خود کمک می کند. این مدیریت ارتباط با مشتری شامل مدیریت بازاریابی، مدیریت فروش و مدیریت خدمات پس از فروش می شود. نرم افزار crm نیدسافت شرکت ها را قادر می سازد تا تمامی فعالیت های مرتبط با مشتریان خود را از لحظه شروع تا ارائه خدمات برنامه ریزی کنند و از انجام آنها اطمینان حاصل نمایند.

امروزه بسیاری از محققین، مدیریت ارتباط با مشتری را یکی از عوامل کلیدی تعیین کننده موفقیت کسب و کارها ذکر نموده اند. در دنیای رقابتی امروز هیچ سازمانی نمی تواند از طریق برتری در نوآوری محصولات خود را از سایر سازمان ها متمایز کند، مگر اینکه نیازها و خواسته های مشتریان را عمیقا درک کرده باشد.

مدیریت ارتباط با مشتری خود یکی از فناوری های اطلاعات برای دستیابی به اهداف می باشد و هدف آن رسیدن به رشد کسب و کار با مدیریت کارآمد می باشد.

نکته حائز اهمیت این است که نرم افزار crm تحت وب و بحث کلی crm علاوه بر یک ابزار نرم افزاری یک فلسفه جدید تعالی بخشدن به خواشته های مشتریان است و الزام های هوشمندی کسب و کار از قبیل هوش بازار و هوش رقابتی اعتقاد به مشمولیت تمام واحد های کسب و کار در تنظیم نظام مدیریت ارتباط با مشتری و crm دارد.

crm تحت وب

مزایای نرم افزار

سریعتر به نتیجه رساندن فروش های در جریان

بالاتر رفتن در آمدها

یکپارچه سازی

سهولت استفاده

افزایش تعداد مشتریان

وفاداری بیشتر مشتریان

سرعت ارائه خدمات

خوش خدمتی

فضای نرم افزار

crm تحت وب

crm تحت وب

crm تحت وب
crm تحت وب
crm تحت وب

تکنولوژی های روز

_________________خلاصه
رتبه نرم افزار
1star1star1star1star1star
رتبه توسط کاربران
5 based on 7 votes
نام نرم افزار
crm تحت وب
سیستم عامل
web srvices
Software Category
services
لینک نرم افزار